Hakkımızda

Hakkımızda

Runi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkezi Denizli olan bir kuruluştur.

Runi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2006 yılında Denizli’de kurulmuştur.

Merkez ofisimiz Denizli/Merkez ’de olmak üzere İstanbul, Antalya ve Adıyaman şubelerimizle de yurtdışında eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimize profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Öğrencilerimize; kariyer hedeflerine en uygun okul seçiminin yapılması, vize işlemleri, konaklama ayarlanması ve daha bir çok hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz.

Ukrayna, Rusya, Kanada, İngiltere, Amerika, Avustralya, Malta, Almanya, Polonya başta olmak üzere birçok ülkenin üniversite ve dil okulu ile anlaşmalıyız ve bu ülkelere öğrenci yerleştirmesi yapmaktayız.

Üniversite Eğitimi

Yurtdışı eğitim dil öğrenmenin en uygun yoludur. Dil konuşulan bir ülkede yaşamak, size dille çevrili bir yaşam kazandırır.

Dil Okulları

Türkiye’de 1 yılda öğreneceğiniz İngilizce’yi, yurt dışında 4-6 ayda tamamlayabilirsiniz. Çünkü zorunlu olarak o dili öğrenip hayatınızı idame ettirmek zorundasınız.

Yüksek Lisans

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi size prestijli bir iş, iyi bir kariyer, yüksek bir statü sağlayacak.

Master Programları

Yurtdışında Master programları size prestijli bir iş, iyi bir kariyer, yüksek bir statü sağlayacak.

Vize Rehberi

Vize, gitmek istediğiniz ülkenin; Başkonsoloslukları, konsoloslukları, fahri başkonsoloslukları veya ülkenin hava limanları, limanlar ve sınır kapılarında alınabilinir.

Sertifika Programları

Kısa süren sertifika programları olduğu gibi 1 seneyi hatta 2 seneyi bulan sertifika programlarıda bulunabilir.